slovenčina angličtina 
logo ISO 9001
bulletSvietidlá bulletKáble bulletElektro bulletPartneri bulletKontakt
Svietidlá
Naše produkty
Partneri
Realizácie
Predajne
Kontakt
lampa
O nás

Spoločnosť Prekab s.r.o., v roku 2004 rozšírila svoj podnikateľský zámer o predaj priemyselných a náväzne aj interiérových a exteriérových svietidiel.

Základnou myšlienkou našej spoločnosti bolo do regiónu Považia vniesť nový pohľad na štýl a spôsoby osvetľovania.

Sústredili sme sa na predaj svietidiel od renomovaných výrobcov a návrhárov z Talianska, Švédska, Nemecka, Španielska, Anglicka...... Vzorky svietidiel si zákazníci môžu pozrieť v našich showroom-och v Dubnici nad Váhom a Nitre. Nájdete u nás širokú ponuku priemyselných a designových svietidiel pre interiér a exteriér.

Našim zákazníkom poskytujeme odbornú poradenskú činnosť, ako aj aktuálne informácie o trendoch v oblasti svetelnej techniky. Ponúkame im komplexné služby zahŕňajúce vhodný výber produktov, designovo i finančne vhodné riešenia, ktoré spĺňajú požiadavky pre moderné osvetlenia, v neposlednej rade dodávku svietidiel včítane montáže. Pri riešení osvetlenia využívame inteligentné riadenie a regulácie osvetlenia- stmievacie systémy.

Snahou našej spoločnosti je poskytovať dokonalé služby pre našich stálych, ale aj budúcich zákazníkov a vhodne reagovať na ich požiadavky pri uplatnení najmodernejších trendov v oblasti svetelnej techniky.