slovenčina angličtina 
logo ISO 9001
bulletSvietidlá bulletKáble bulletElektro bulletPartneri bulletKontakt


Prekab s.r.o. - predaj káblov, elektroinštalácii a svietidiel.

Svetlá

Dekoračné

Vonkové

Vnútorné

Káble

Signálne vodiče

Silové vodiče

Solar kábel

Elektroinštalácie

Elettrocanali

Elektrické stroje

Elektroinštalačný materiál/h3>

firma O nás
Spoločnosť PREKAB, s.r.o. vznikla na prelome rokov 1999/2000. Počiatočným produktom sa stala distribúcia sieťových prívodných šnúr, následne so zvyšujúcimi sa požiadavkami zákazníkov bol doplnený aj ostatný elektroinštalačný materiál a svietidlá pre priemysel aj domácnosť.

V roku 2006 prebrala výrobu sieťových prívodných šnúr pod vlastnú značku „PREKAB“, ktorú naďalej rozvíja.

Spoločnosť má od počiatku sídlo v Dubnici nad Váhom, kde vytvorila veľko aj maloobchodnú predajňu. V roku 2010 vznikla obchodná pobočka v Nitre ako prvé predajné miesto na Slovensku. Následne spoločnosť PREKAB posunula svoje obchodné aktivity aj do Českej republiky.

Dnes firma patrí medzi rozvíjajúce sa veľkoobchody s elektroinštalačným materiálom a svietidlami.

Dlhoročná spolupráca s viacerými renomovanými výrobcami, prípadne distribútormi prináša našim zákazníkom nezanedbateľný efekt v pomere kvalita verzus cena a našej spoločnosti ponúka najlepšie podmienky na realizáciu obchodov v regiónoch Slovenska a Česka. V týchto prípadoch získavame podmienky exkluzívnych predajcov so silnou podporou z našich predajných miest.

Našimi zákazníkmi sa dnes stávajú veľkoobchodné spoločnosti, známe spoločnosti z oblasti elektrotechnického priemyslu, prípadne výrobné a montážne spoločnosti.

Neustálym rozširovaním portfólia produktov sa snažíme uspokojovať v maximálnej možnej miere požiadavky všetkých zákazníkov v zmysle nášho motta „ u nás si vyberie každý bez rozdielu“ ...

Aj preto je pre nás dôležitým tzv. koncový zákazník, ktorý ocení náš obchodný a technický servis pri zadávaní požiadaviek na elektroinštalačný sortiment.

Chcem Vám týmto poďakovať za návštevu našej firemnej stránky a dovolím si Vás týmto pozvať do ďalších sekcií tejto stránky, prípadne našich predajní....

So želaním všetkého dobrého Vás zdraví

Ing. Milan Kohút, konateľ spoločnosti

OBCHOD
» Dubnica nad Váhom


OBCHOD
» Nitra
Najnovšie novinky a akcie
/02.04.2014/ Zmena adresy prevadzky Dubnica n/V: mapa
/12.03.2014/ Katalóg káblov a vodičov : možnosť stiahnuť tu
/12.03.2014/ Cu zbernice: široký sortiment za bezkonkurenčné ceny
Cena medi: